هتل د لنترن پوکت
این هتل 4  ستاره ی زیبا در شهر ساحلی پوکت واقع شده است. هتل د لنترن هتلی لوکس و مجلل است که در دل ساحل پاتونگ همچون نگینی زیبا خودنمایی میکند. شما با اقامت در هتل د لنترن ، 8 دقیقه پیاده روی تا ساحل پاتونگ  فاصله خواهید داشت. هتل لنترن در کنار جاذبه های فراوان و مراکز خرید پوکت قرار دارد اگر هدف شما نزدیک بودن و دسترسی راحت به مراکز خرید و سطح شهر است پیشنهاد میشود که هتل نیپا پوکت را هم در نظر بگیرید. در واقع هتل د لنترن از موقعیت مکانی فوق العاده ای برخوردار است زیرا در نزدیکی بزرگترین مرکز خرید پوکت، مرکز خرید جانگ سیلون قرار گرفته است.. مهمانان عزیز در تور تایلند برای رسیدن به این هتل 4 ستاره از فرودگاه بین المللی پوکت ، 23 کیلومتر مسافت را باید طی کنند.

از امکانات این هتل می توان به این موارد اشاره کرد:
3 استخر بزرگ، سونا و جکوزی، ماساژ تایلندی، باشگاه بدنسازی و خدمات ماساژ از امکانات بارز هتل د لنترن میباشد و همچنین شما با اقامت در این هتل 4  ستاره شما از خدمات کافی شاپ، رستوران، بار در کنار استخر و اینترنت وای فای رایگان بهره مند خواهید شد. هتل لنترن پوکت دارای اتاق های کاملا مجهزی بوده و اتاق های این هتل مدرن دارای تختخواب های زیبا با بهترین الیاف، سرویس بهداشتی و حمام های لوکس، تلویزیون، تلفن و ... میباشد.

اگر این هتل مناسب شرایط شما بوده و قصد اقامت در هتل د لنترن پوکت را دارید از کتابخانه و رستوران این هتل مجلل بی بهره نمانید، رستورانی شیک که با غذاهای عربی و چینی و ... از شما پذیرایی خواهد کرد.
جهت اطلاع از آفرهای تور تایلند و رزرو هتل د لنترن پوکت با ما در تماس باشید.   02188851080