هتل میم استانبول
 یکی از هتل های شهر استانبول بوده و 4 ستاره میباشد، موقعیت دسترسی هتل میم به گونه ای است که دسترسی راحتی به تمام نقاط شهر را دارد این هتل در منطقه ی شیشلی واقع شده است و فقط کیلومتر از مرکز نمایشگاه های بین المللی استانبول فاصله دارد و انتخاب مناسبی برای بازرگانان و مهمانان کاری میباشد و مراکز خرید زیادی در اطراف هتل میم مشاهده میشود. هتل خدمات ترانسفر فرودگاهی و گشت شهری رایگانی را برای مهمانانش در نظر گرفته است. گردشگران با استفاده از سرویس از فرودگاه آتاتورک باید 18 کیلومتر مسیر را طی کنند تا به هتل میم برسند اما اگر شما از فرودگاه صبیحا قصد عزیمت دارید 32 کیلومتر با هتل فاصله خواهید داشت.
این هتل 4 ستاره برای رفاه و راحتی بیشتر مهمانانش خدمات سرویس دهی 24 ساعته ، نظافت روزانه و اینترنت بی سیم رایگان را در نظر گرفته است. سیستم سرمایشی ، گرمایشی ، تهویه از امکانات خاصی است که در همه ی اتاق ها تعبیه شده است تا هوای تمیز و سالمی در جریان باشد. مبلمان و سرویس خواب هایی با کیفیت عالی ، حمام لوکس ، یخچال و تلویزیون در همه ی اتاق های مجلل هتل میم استانبول موجود میباشد تا شما یک سفر لوکس و لذت بخشی را تجربه کنید.
در فضای حیاط هتل شما با یک فروشگاه بزرگ برای خرید سوغاتی ، اتاق مخصوص سیگار ، باجه ی صرافی و سالن آرایش مشاهده خواهید کرد و امکان استفاده از آنها برای عموم آزاد است.  شما مهمانان هتل میم میتوانید بعد از کلی گشت و گذار در مراکز خرید و دیدنی های استانبول به هتل بازگشته و از خدمات ماساژ تایلندی که کارکنان هتل ارائه میدهند استفاده کنید و آرامش را به وجودتان هدیه دهید.
جهت اطلاع از آفرهای تور ترکیه با ما در تماس باشید.         02188851080