هتل لارا هادریانوس آنتالیا
هتلی زیبا و 3  ستاره می باشد، موقعیت هتل لارا هادریانوس آنتالیا به گونه ای است که دسترسی راحتی به تمام نقاط شهر را دارد، و تا ساحل لارا 6 دقیقه پیاده فاصله دارد. برای رسیدن به هتل لارا هادریانوس آنتالیا از فرودگاه باید 9 کیلومتر مسیر را طی کرد.  
مهمانان هتل لارا هادریانوس آنتالیا میتوانند از بین اتاق های رو به ساحل، اتاق خود را انتخاب کنند که هرکدام از اتاق ها دارای مبلمان و سرویس خواب هایی با بهترین کیفیت هستند.  اتاق های این هتل 3 ستاره مجهز به سیستم سرمایشی و گرمایشی میباشد و همچنین در اتاق ها سیستم تهویه هوا تعبیه شده است تا هوای تمیز و مطلوبی در اتاق جریان داشته باشد. البته ناگفته نماند که اینترنت وای فای رایگان در تمام اتاق های هتل لارا هادریانوس آنتالیا در دسترس میباشد.
هرکدام از اتاق های هتل لارا هادریانوس آنتالیا  یک یخچال و چای ساز ساز داشته که در طول اقامت میتوانید از آن استفاده کنید . گاو صندوق از دیگر امکانات امنیتی هر اتاقی موجود میباشد. سرویس بهداشتی و حمام لوکس و زیبایی برای هر یک از اتاق ها تعبیه شده است و برای نظافت کارکنان خدماتی بطور مرتب هرروز در ساعات خاصی نظافت اتاق ها را انجام میدهند.
در هتل لارا هادریانوس آنتالیا بالکن هایی با امکانات خاص در اکثر اتاق های هتل ساخته شده است که رو به ساحل بوده و میتوانید ساعت ها از تماشای ساحل و دریا لذت ببرید.
این هتل دارای یک استخر در فضای باز بوده که امکان استفاده از آن برای همه مهمانان رایگان میباشد. در کنار آن شما میتوانید از حمام ترکی و خدمات ماساژ ، باشگاه بدنسازی بهره ببرید. این هتل 3 ستاره اتاق بازی مخصوص برای تفریح و سرگرمی کودکان در نظر گرفته است و کودکان شما میتوانند به راحتی در طول روز در آنجا بازی و تفریح کنند.
هتل لارا هادریانوس آنتالیا دارای رستورانی لوکس و مجهز است و از ظروف زیبا و شیکی استفاده میکنند. در این رستوران انواع غذاهای ترکی تهیه و سرو میشود.
هتل لارا هادریانوس آنتالیا در نزدیکی ساحل خصوصی و باغ بوده که در میان روز میتوانید همراه با دوستانتان به آنجا رفته و به بازی و تفریح مشغول شوید و مطمئن باشید که از گذر زمان چیزی حس نخواهید کرد.
جهت اطلاع از آفرهای تور ترکیه با ما در تماس باشید.       02188851080